תנאי שימוש באתר משכנתא.אורג.אייאל

בכך שאת/ה מתחבר/ת לאתר "משכנתא.אורג.אייאל" / "mashkanta.org.il", את/ה מסכים/ה לתנאים הבאים:

מגדר

תקנון השימוש באתר "משכנתא.אורג.אייאל" נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

אתר "משכנתא.אורג.אייאל" או "mashkanta.org.il" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר (פורטל המשכנתאות של ישראל) ייצוגי עבור "משכנתא.אורג.אייאל" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. 

קניין רוחני וזכויות יוצרים

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות מחשבונים, גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר (להלן "המידע") שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "משכנתא.אורג.אייאל" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "משכנתא.אורג.אייאל".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, מחשבונים, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר והסרת אחריות

הנהלת האתר שואפת לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

על אף שנעשה מאמץ לרכז ולעבד את התכנים שמנוהלים באתר: מאמרים, טקסטים, דפים, מחשבונים, תמונות, קבצים וכו' (להלן "התוכן") יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יפלו טעויות. אם ברצונך להשתמש בתכנים אלה עליך לבדוק אותם ולאמתם. אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת ואינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. לכן, כל החלטה בדבר השימוש בתכנים כאמור שתמצא באתר תיעשה על אחריותך בלבד.

התכנים באתר ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS). הם יכולים להשתנות מזמן לזמן. לא ניתן להתאימם לצרכיו של כל אדם ואדם. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בגין תכונות של התכנים, יכולותיהם, מגבלותיהם, התאמתם לצרכיך או התגובות שיעורר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הנם בבעלותם הבלעדית של "משכנתא.אורג.אייאל" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

אם במידה ואתה לא מרוצה מהמידע ו/או מהתוכן של האתר הפתרון שעומד בפניך הוא להפסיק את השימוש באתר.

שימוש בקהילות אינטרנט מקוונות

האתר מכיל שירותי לוח מודעות, לוח תגובות (טוקבקים), צ'אט, פורומים, קהילות ו/או כל שירות הודעות או תקשורת אחר ו/או כל טקסט או תוכן אחר שמשולב באתר על ידי גולשים (במקובץ: "קהילות"), הנך מתחייב להשתמש בקהילות אך ורק למשלוח וקבלת הודעות וחומר המתאימים לכל פורום נתון. כדוגמה בלבד וללא כוונת הגבלה, הנך מתחייב שלא לנקוט את הפעולות הבאות בעת שימוש בקהילה:

 • השמצה, העלבה, הטרדה, מעקב, איום, או הפרה בכל דרך אחרת של זכויות הזולת על פי דין (כמו למשל הזכות לפרטיות וזכות הפרסום).
 • פרסום, העלאה לרשת או הפצה של תכנים, נושאים, שמות, חומר או מידע שיש בהם משום תועבה, ניבול פה, השמצה, הפרה, לשון גסה, נושא מגונה או אסור על פי דין.
 • העלאת תוכן או קישורים או כל חומר אחר שחלות עליו זכויות צדדים שלישיים כלשהם, ובכלל זאת זכויות קניין רוחני, זכות הפרטיות, זכות הפרסום וכד', אלא אם כן הזכויות האמורות הן בשליטתך, או שקיבלת את כל ההרשאות הנחוצות.
 • אין לפרסם קישורים לאתרים אחרים המכילים וירוסי מחשב מכל סוג שהוא ובכלל זאת סוס טרויאני ו/או תולעת ו/או כל קובץ אחר העשוי לפגוע, להזיק, לשנות, או להעביר מידע ברשות משתמש אחר ללא ידיעתו וללא הסכמתו, קבצים לא תקינים, או כל סוג דומה של תוכנה או תוכנית העלולים לגרום נזק או לפגום בפעולתו של מחשב אחר.
 • פרסום או הצעת מכר של טובין או שירותים למטרות מסחריות.
 • עריכת או העברת סקרים, תחרויות, משחקי פירמידה או מכתבי שרשרת.
 • טעינה מהרשת של קובץ או תוכן אחר שפורסם בידי משתמש אחר בפורום, אשר ידוע לך, או מן הדין סביר שיהיה ידוע לך, כי אסור להפיצם בדרך זאת.
 • זיוף או מחיקה של אזכור פרטי מחבר, הודעות משפטיות או אחרות, או כל ציון בלעדיות או סימון המעיד על מקורם של תכנים ו/או כתבות ו/או תוכנות ו/או כל חומר אחר הכלול בקובץ ו/או טקסט ו/או תמונה שנטענו ו/או הועלו באופן אחר אל הרשת.
 • הגבלה או מניעת השימוש וההנאה של משתמש אחר מהקהילות.

למרות זכותה של הנהלת האתר לפקח ו/או לבדוק ו/או לאשר ו/או להוריד ו/או למחוק תכנים, הודעות או מידע המופיעים בקהילות השונות ובכלל זאת כל תוכן פוגע ו/או מפר תנאי שימוש אלה, הנהלת האתר אינה מתחייבת לבדוק ו/או לבקר ו/או לפקח על התכנים המשולבים בערוץ וגם אם תערוך בדיקות בתכנים כנ"ל, היא אינה מתחייבת כי תזהה תוכן כאמור ו/או כי תספיק להוריד אותו מהערוץ לפני שייחשף בפני משתמשי האתר ו/או בכלל באתר.

הנהלת האתר אינה אחראית בגין פרסום תכנים כאמור ו/או בקשר עם נזקים שייגרמו כתוצאה מפרסום התכנים כאמור, לרבות אך לא רק, פגיעה ברגשות הגולשים ו/או פרסום תכנים הנראים לגולש מקוממים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים, בלתי מוסריים או מנוגדים לתקנת הציבור. אין להנהלת האתר כאמור כל אחריות על תוכנם של תכנים אלו.

הנהלת האתר אינה עומדת מאחורי פרסום תכנים של הגולשים. תכנים אלו אינם משקפים את עמדתה של הנהלת האתר והשימוש בתכנים אלו הם בגדר המשתמש בלבד. אין לראותם כייעוץ כלשהו.

במידה ונמצא תוכן לא הולם המפורט לעיל, יש לדווח מיד על כך בטופס יצירת הקשר של האתר והנהלת האתר תדאג לבדיקתו בהתאם.

הנך מאשר כי ידוע לך שכל הקהילות הן בגדר תקשורת ציבורית ולא פרטית, לכן אפשר שהודעותיך תיקראנה על-ידי אחרים ללא ידיעתך. בכל קהילה עליך לנקוט תמיד זהירות בפרסום נתונים אישיים מזהים על עצמך או על הנתונים הפיננסים שלך או על ילדיך. מבלי לגרוע מכלליות כל האמור לעיל, בעצם הפעולה של פרסום הודעות, העלאת קבצים אל הרשת, הזנת נתונים או עיסוק בתקשורת מכל סוג אחר באמצעות האתר, הנך מתיר להנהלת האתר את הדברים הבאים:

 • שימוש, הכנסת שינויים, העתקה, הפצה, שידור, הצגה בפומבי, ביצוע בפומבי, שכפול, פרסום, הנפקת רישיונות משניים, יצירת עבודות נגזרות, העברה או מכירה של כל תקשורת כאמור.
 • הענקת רישיון משני לגורמים אחרים שיכלול את הזכות לממש, ללא הגבלה, את הזכויות הנזכרות לעיל בהקשר עם התקשורת האמורה.

האמור לעיל כולל את הזכות לנצל כל זכות בלעדית בתקשורת האמורה, לרבות אך ללא הגבלה, זכויות לפי חוקי זכויות יוצרים, סמלים מסחריים, סימני שירות או חוקי פטנטים, בכל תחום שיפוט רלוונטי.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת על זכותה להפסיק בכל עת ומכל סיבה שהיא את גישתך אל הקהילות, מקצתן או כולן, ללא הודעה מוקדמת ועל זכותה לגלות בכל עת מידע כפי שיידרש על מנת לקיים את הדרישות החלות במסגרת החוק, התקנות, הליכים משפטיים, או בהתאם לדרישת רשות מוסמכת, וכן לערוך, לסרב לפרסם או לסלק כל מידע או חומר, מקצתו או כולו, הכל על פי שיקול דעתה הבלעדי של הנהלת האתר.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "משכנתא.אורג.אייאל".

מדיניות פרטיות

אתה מוזמן לקרוא את מדיניות הפרטיות העדכנית של האתר בלחיצה כאן והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה. הואיל ומדיניות הפרטיות יכולה להשתנות מדי פעם, מומלץ שתחזור ותקרא מעת לעת את מסמך המדיניות.

שיפוי

הנך מתחייב לשפות את מנהלי ובעלי האתר משכנתא.אורג.אייאל או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט – עקב הפרת תנאי שימוש אלה. בנוסף, תשפה את מנהלי ובעלי האתר או מי מטעמה בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה שתועלה נגדם על-ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה מתכנים שמסרת לפרסום באתר וכתוצאה מקישורים שביצעת לאתר.

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

יצירת קשר

אם יש בעיות הקשורות לאתר האינטרנט הנ"ל אתם יכולים לשלוח הודעה בדף צור קשר בלחיצה כאן.

תנאי שימוש במשכנתאון מחשבון משכנתא

תנאי תקנון (הערות משפטיות):

השימוש באפליקציה משכנתאון – מחשבון משכנתא (להלן האפליקציה) (הנמצא באתר וגם בחנות ההורדות Google Play למכשיר הפלאפון) והשירותים והמידע שהאפליקציה מספקת הם לצורך תכנון ומתן תמונה כללית של המשכנתא בלבד. אין האמור שהנתונים מדויקים וכפי שתיווכחו כאשר תינטלו/תקחו את המשכנתא מהבנק הם יהיו בודאות שונים בעת חתימת המשכנתא בבנק, והסיכוי שהנתונים יהיו במידה מה חופפים או מדוייקים יהיה במקרה איזוטרי ומשונה לחלוטין. המידע שמובע באפליקציה הוא חלקי ומסוכם לרואה ולמשתמש שיהוו לו אומדן למשכנתא.

השימוש באפליקציה ובשירותים שהיא מציעה כרגע או תציע בעתיד הם בכפוף לתנאים הבאים:

– יש הסכמה מלאה מצדך כמשתמש או משתמש אחר שאתה מוסר לו את הפלאפון או טאבלט עליו מותקנת האפליקציה (להלן ההתקן), לכל ההוראות והתנאים בסעיף זה ובכל הסעיפים הבאים לבוא.

– המידע המוצג באפליקציה הוא ארעי וחלקי ומיועד לתצוגה בלבד. יש לעיין במקורות המיועדים, למידע תקני ומדוייק ואין להסתמך על המידע הנ"ל.

– המידע המחושב והמעובד כתוצאה מהקלדת הנתונים שלך (וגם של משתמשים אחרים בהתקן) באפליקציה אינם מהווים תמהיל אמיתי שבו הבנק נותן לך או כל גורם אחר שהוא. אין מתן המלצה ו/או חוות דעת ו/או תחליף לשיקול דעתך העצמאי. כל החלטה שתבצע זה בעניינך בלבד ואין לעשות תלות באפליקציה ו/או בבעלים שלה ובמפתחיה. ידוע לך שלא מובטח לך דבר בשימוש האפליקציה ולכן אין לבוא בהאשמה בבעלי האפליקציה או במפתחיה.

– בעלי האפליקציה ו/או מפתחיה אינם אחראים לתכנים ו/או לשירותים כלשהם באתרים אליהם הם מקושרים.

-אין לראות באפליקציה הכוונה ו/או ייעוץ למידע פיננסי אחר (כגון שוק ההון, פנסיה, קרן השתלמות, ביטוח מנהלים, הלוואות, ניהול עובר ושב וכו').

– בעלי האפליקציה ומפתחיה אינה צד לכל עסקה שהיא המתבצעת, כולה או חלקה, באמצעות האפליקציה ,במישרין או בעקיפין בשימוש בה (כולל את ההפניה לייעוץ משכנתאות לאחר שליחת בקשה לייעוץ), בין המשתמשים באפליקציה לבין צד ג' כלשהו וגם אינה אחראית לכל עניין בין הצדדים לעסקה, בכל צורה שהיא, לרבות אישורה ביצועיה תנאיה ו/או טיבה.

– ידוע לי כמשתמש באפליקציה שהאפליקציה שומרת מידע על פעילותי באפליקציה ומנתחת אותה ואני מסכים לכך. ואני מסכים לשימוש של טכנולוגיות אחרות שהאפליקציה רואה לנכון בשימוש בה כגון localstorage, WebSQL וכו'.

– לבעלי האפליקציה יש את הזכות המלאה לעשות עדכונים לאפליקציה ואף להפסיק את פעילותה באופן חלקי או מלא ו/או למכור אותה לצד ג' כלשהו.

  הירשמו לניוזלטר
  mashkanta.org.il


  .תודה על שנרשמתם למשכנתא.אורג.אייאל 😃.
  תתכוננו לקבל ניוזלטרים
  שיחסכו לכם כסף בעלויות המשכנתא.

   הירשמו לניוזלטר
   mashkanta.org.il


   .תודה על שנרשמתם למשכנתא.אורג.אייאל 😃.
   תתכוננו לקבל ניוזלטרים
   שיחסכו לכם כסף בעלויות המשכנתא.

    קבלת ייעוץ משכנתאות 😃:


    פרטיך נקלטו במערכת בהצלחה 👍.
    יועץ משכנתאות מומלץ
    ייצור עימך קשר עד 48 שעות הקרובות.